Laskavost plodí laskavost

Praha 4 - Nusle / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

Zbývá 16 dnů

vybráno 354 646 Kč

z cílové částky 531 441 Kč

66.73 %

Darovat

Tisíce dobrovolníků teď pomáhají všude tam, kde je to nejvíc potřeba.Z našich sousedů, spolužáků, kolegů a známých se ze dne na den stali superhrdinové dneška. Šijí roušky, rozváží potraviny, pomáhají seniorům a starají se o ty, kteří to teď nejvíce potřebují. A teď je ten správný čas, abychom jim ukázali, že pro ně jsme tu zase my. Pojďme jim společně poděkovat a podpořit jejich činnost! Zaplavme Česko vlnou laskavosti!

Přidat ruku k dílu můžete i z domova tím, že zašlete (klidně malý) příspěvek. My tyto peníze rozdělíme mezi hrdiny, kteří je pak použijí k úhradě nákladů za pohonné hmoty, občerstvení, potraviny či zdravotnický a další potřebný materiál.

Pokud víte o laskavé organizaci či spolku, která v těchto dnech pomáhá v boji proti koronaviru, dejte nám vědět ZDE.

Společně s vámi podpoříme jejich práci. Každé organizaci můžeme přispět až do výše 21 tisíc korun. Příběhy dobrovolníků, kterým jsme už příspěvek zaslali, čtěte TADY!

Konkrétní příběhy najdete na facebookovém profilu znesnáze21.

Děkujeme, že jste v tom s námi!

Nadační fond pomoci a Nadace Karla Janečka

19. 03. 2020

24. 04. 2020

Dobré zprávy před víkendem

Chceme se s Vámi o něco podělit. Věříme, že budete mít stejnou radost jako my! Tomáš Klus a jeho žena Tamara vybrali díky albu Pět pohromadě neskutečných 268 696 Kč a výtěžek už brzy poputuje na sbírku.

A pomáhají také FuckUp Nights Prague, od kterých dorazilo 50 tisíc korun. Moc děkujeme!

Víte, co to znamená? Že k našim 60 laskavců, kteří už příspěvek dostali, budeme moct přidat další!

Přejeme vám pohodový víkend

03. 04. 2020

Tomáš a Tamara Klusovi pro dobrovolníky ♥

Tomáš a Tamara Klusovi vydali minialbum Pět pohromadě. A skrývá v sobě LASKAVOST. Výtěžek z prodeje půjde na tuto sbírku pro dobrovolníky! Jsme dojatí a velmi děkujeme. ♥

Moc doufám, že naše písničky udělají radost doma a díky vaší laskavosti pomůžou tam, kde je to v tuhle chvíli nejvíce zapotřebí.

No a dobrých zpráv máme víc... Díky podpoře vás - dárců jsme se včera přehoupli přes pomyslnou cílovou částku. Pomyslnou proto, protože dobrovolníky chceme oceňovat i nadále. DĚKUJEME.

Partneři sbírky 2

Tuto sbírku podporuje Karel Janeček prostřednictvím Nadačního fondu pomoci a násobí příspěvky zlatým řezem.
Více o zlatém řezu

Partnerem této sbírky je Nadace Karla Janečka a www.laskavost.cz

Příspěvky 241

Další