Laskavost plodí laskavost. I při povodních

Celá republika / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

sbírka byla ukončena 20.08.2020

vybráno 631 619 Kč

z cílové částky 619 607 Kč

101.94 %

Superhrdinové jsou znovu v akci! Pomáhají v oblastech zasažených povodněmi a my jim chceme poděkovat, a především je podpořit. Stovky dobrovolných hasičů právě teď staví protipovodňové bariéry, zasahují v zatopených domech a pomáhají obyvatelům překonat následky bleskových povodní. Pojďme do zasažených míst vyslat vlnu laskavosti!

Přidat ruku k dílu můžete i z domova, když zašlete (klidně malý) příspěvek. My tyto peníze rozdělíme mezi dobrovolné hasiče-hrdiny, kteří je pak použijí k úhradě nákladů spojených s jejich zásahy.

Pokud víte o laskavém spolku či organizaci, kteří v těchto dnech nezištně pomáhají při povodních, dejte nám vědět ZDEMy jim zašleme příspěvek v maximální výši 21^3 Kč.

Děkujeme, že jste v tom s námi! #laskavcivakci #superhasici #dekujemedobrovolnikum

Nadační fond pomoci a Nadace Karla Janečka

...

© Autoři fotek: Dobrovolní hasiči Chrudim

Společně jsme už podpořili dobrovolníky při pandemii koronaviru

Sbírka Laskavost plodí laskavost vznikla v době pandemie. Společně jsme účinně podpořili dobrovolníky, kteří šili roušky, rozváželi potraviny nebo pomáhali seniorům. Díky vám jsme těmto superhrdinům přispěli částkou přesahující 400 tisíc korun. Peníze jsme rozdělili mezi 73 jednotlivců i spolků. Jejich příběhy si můžete přečíst tady.

19. 03. 2020

17. 06. 2020

Laskavost plodí laskavost... i při povodních

Milí dárci, díky vaší podpoře jsme mezi dobrovolníky přerozdělili už více než 400 tisíc korun. Peníze se dostali k 73 jednotlivcům i spolkům. Jejich příběhy si můžete přečíst tady.

V tuto chvíli jsou v akci další superhrdinové! Stovky dobrovolných hasičů právě teď staví protipovodňové bariéry, zasahují v zatopených domech a pomáhají obyvatelům překonat následky bleskových povodní. I jim chceme poděkovat, a hlavně je podpořit.

Pokud víte o laskavém spolku či organizaci, kteří v těchto dnech nezištně pomáhají při povodníchdejte nám vědět. My jim zašleme příspěvek! 

Děkujeme, že pomáháte s námi.

24. 04. 2020

Dobré zprávy před víkendem

Chceme se s Vámi o něco podělit. Věříme, že budete mít stejnou radost jako my! Tomáš Klus a jeho žena Tamara vybrali díky albu Pět pohromadě neskutečných 268 696 Kč a výtěžek už brzy poputuje na sbírku.

A pomáhají také FuckUp Nights Prague, od kterých dorazilo 50 tisíc korun. Moc děkujeme!

Víte, co to znamená? Že k našim 60 laskavců, kteří už příspěvek dostali, budeme moct přidat další!

Přejeme vám pohodový víkend

03. 04. 2020

Tomáš a Tamara Klusovi pro dobrovolníky ♥

Tomáš a Tamara Klusovi vydali minialbum Pět pohromadě. A skrývá v sobě LASKAVOST. Výtěžek z prodeje půjde na tuto sbírku pro dobrovolníky! Jsme dojatí a velmi děkujeme. ♥

Moc doufám, že naše písničky udělají radost doma a díky vaší laskavosti pomůžou tam, kde je to v tuhle chvíli nejvíce zapotřebí.

No a dobrých zpráv máme víc... Díky podpoře vás - dárců jsme se včera přehoupli přes pomyslnou cílovou částku. Pomyslnou proto, protože dobrovolníky chceme oceňovat i nadále. DĚKUJEME.

Partneři sbírky 2

Tuto sbírku podporuje Karel Janeček prostřednictvím Nadačního fondu pomoci a násobí příspěvky zlatým řezem.
Více o zlatém řezu

Partnerem této sbírky je Nadace Karla Janečka a www.laskavost.cz

Příspěvky 243

Další