Zdravé balíčky pro ohrožené domovy seniorů

Kladno / Sbírku organizuje Etincelle, o.s.

sbírka byla ukončena 30.06.2020

vybráno 52 325 Kč

z cílové částky 200 000 Kč

26.16 %

Za každých 75 Kč vyrobíme a doručíme jeden balíček s vitamínovou vzpruhou do Domova pro zrakově postižené Palata v Praze - Košířích a Domova pro seniory v Praze - Michli. (V tomto domově byla potvrzena nákaza koronavirem.)

Zdravé balíčky - fresh džusy z čerstvého ovoce a zeleninové saláty budou připravovat naši baristi - pracovní asistenti a s nimi naši zaměstnanci s hendikepem. Těch u nás pracuje více než 150.

Naše skupina sociálních podniků provozuje kavárny, bistra, máme vlastní řemeslnou pekárnu a pekařské krámky. Některé jsme nyní museli zavřít. 

Ani teď ale nechceme sedět s rukama v klíně. Chceme být užiteční a přidat ruku k dílu tím, co umíme nejlíp. 

Proto jsme se rozhodli podpořit ty nejohroženější z nás – seniory...

Pomozte nám pomáhat!

Pomůžete ale vlastně hned dvakrát. Seniorům posílíte imunitu (a možná tak zachráníte jejich život) a našim zaměstnancům s hendikepem dáte práci.  

Děkujeme Vám všem.


Bára Nesvadbová a Etincelle, skupina sociálních podniků

10. 04. 2020

24. 06. 2020

V první linii

Díky vám jsme se postarali o vitamíny také pro ty, kteří stojí v první linii.

Ruce rozedrané od dezinfekce, celý den v ochranném obleku, roušce a štítech - tak vypadal běžný den sociálních pracovníků a lékařů v Domově pro seniory v Michli, kde se šířil Covid-19.

Smekáme před Vámi!


24. 06. 2020

Nejen vitamíny, ale i pocit, že na ně někdo myslí!

Fresh džusy, saláty a chia pudingy (naše specialita) doslova rozsvítily seniorům, kteří se na dlouhé měsíce ocitli v izolaci, den.

Pochutnali si, dostali vitamíny a hlavně měli dobrý pocit z toho, že na ně někdo myslí. A to není málo. Díky, že jste nám to umožnili!

Přispět můžete stále, jsme připraveni na další výrobu :-)

24. 06. 2020

600 zdravých balíčků a daší připravujeme!

Od začátku pandemie jsme vyrobili a doručili do domovů pro seniory celkem 600 zdravých balíčků! Freshe, saláty a náš skvělý chia puding a jiné dobroty pomáhali vyrábět naši zaměstnanci s hendikepem, kteří díky vám neseděli doma a mohli dělat něco užitečného. Takhle skvěle si pochutnali např. v Domě pro seniory v Michli. Další balíčky jsme dovezli do Palaty - Domova pro zrakově postižené a do Domova pro seniory ve Slaném. Nic z toho by se nemohlo stát, nebýt VÁS, naši milí dárci. Jste totiž úžasní!


24. 04. 2020

Doručili jsme první balíčky do Domu seniorů v Michli

Sandra, Martin a další naši barmani z našeho bistra Mezi řádky na Magistrátě se díky Vaší pomoci dnes mohli vrátit do práce, aby připravili první zdravé balíčky pro Dům seniorů v Michli. Vyrobili jsme prvních 46 fresh džusů a pudinků s chia semínky, kokosovým mlékem a malinami a také ovocné jogurty a doručili je do Michle. Příští týden budeme pokračovat s fresh džusy a zeleninovými saláty.

Posíláme velké díky Vám všem!  Máme radost, že můžeme pracovat!

Partner sbírky 1

Patronem této sbírky je Bára Nesvadbová. Finančním partnerem se stala firma Livesport s.r.o.která přispěla částkou 40 000 Kč.

Příspěvky 30

Další