Samoživitelce a 2 nemocným dětem ulehčí situaci auto

Hrabišín / Sbírku organizuje Ivana Gubčová

Zbývá 29 dnů

vybráno 33 461 Kč

z cílové částky 70 000 Kč

47.8 %

Darovat

Maminka samoživitelka Ivana vychová dvě děti, které se statečně perou s postižením a nemocemi. Čtrnáctiletý syn má mentální postižení ADHD, astma, reflux a sociální fobii. Ta způsobuje, že se neorientuje v prostoru ani v čase. Dvacetileté dceři našli lékaři nádor v páteři a mozku, potýká se s vážnými psychickým problémy. Jejich situaci by ulehčilo auto.

Rodina by uvítala i starší auto. Pokud by se mezi dárci našel někdo, kdo by svůj starý vůz rodině rád daroval, ozvěte se na email info@nfpomoci.cz. Vážíme si každé pomoci.

Rodina žije ve vesnici, ze které dojíždí do 14 kilometrů vzdálené školy. „Syn jezdí soukromým svozem, do autobusu by nenastoupil. Příspěvek na auto nám úřady zamítly, protože nemá vadu pohybového aparátu,“ líčí těžkou situaci Ivana.

Děti musí pravidelně dojíždět k lékařům. Auto by jim pomohlo i v dalších směrech. „Kvůli refluxu, tedy onemocnění jícnu mi vozí syna po polední domů, kde se nají a následně musí zůstat více než hodinu v klidu, aby nedošlo ke komplikacím. Nestíhá tak svoz na kroužky,“ popisuje jeden z problému Ivana. Pro maminku je náročný i obyčejný nákup, vše nosí sama.

V zoufalé situaci se tak rodina obrací na dárce. „Už tři roky se snažím najít práci, bohužel to vždy ztroskotá na dojíždění. Pracovní dobu se mi nedaří skloubit s péčí o děti, a především s časy spojů, které jsou k nám na vesnici omezené. I přestože mám příspěvek na péči a dcera invalidní důchod, na auto samy nenašetříme,“ vysvětluje Ivana důvod, proč se s prosbou o pomoc obrací na laskavé lidi kolem.

07. 05. 2020

07. 07. 2020

PODĚKOVÁNÍ

Moc děkujeme dárcům není slov jak vám poděkovat...strašně moc vám děkujeme z celého srdíčka není den kdy bych nebrečela štestím že budu moct zvládat vozit děti do škol a po doktorech syn bude moci na kroužky a a přesto že dcera má velké zdravotní problémy bude studovat a já jí budu moct pomáhat víc už jen z toho důvodu že jí bývá často špatně a já budu moct pro ní jet do školy a k lékaři je toho tet moc snažíme se vše zvládat i když to není jednoduché ale vy jste nám dali něco co strašně moc potřebujeme k životu naději na lehčí život ještě jednou moc děkujeme
06. 07. 2020

Moc bych chtěla poděkovat anonymním dárcům .....ani jsem nečekala takovou odezvu na sbírku jsem z toho překvapená a štastná ....není slov vám vyjádřit mé díky
05. 07. 2020

Poděkování

Moc děkuji anonymním dárcům za příspěvky věřte že si toho moc vážíme a  z celého srdce vám děkujeme  
01. 07. 2020

Poděkování

Všem anonymním dárcům za pomoc moc si toho vážíme
01. 07. 2020

Poděkování

Moc bych chtěla poděkovat anonymnímu dárci T+J+A  STRAŠNĚ MOC VÁM DĚKUJEME není slov jak vyjádřit díky.....
24. 06. 2020

Poděkování

Moc chci poděkovat všem anonymním dárcům za příspěvky jsme za to strašně moc rádi ani nevíte jak nám tohle pomůže....moc vám děkuji
06. 06. 2020

Moc děkujeme anonymnímu dárci který nám vložil na sbírku dne 6.6.2020 300kč moc děkujeme
05. 06. 2020

Moc děkujeme anonymnímu dárci moc si toho ceníme ani nevíte jak nám to pomůže už takhle je vše těžké...
25. 05. 2020

Strašně moc děkujeme dárcům....moc nám to pomůže
15. 05. 2020

Moc děkujeme

15. 05. 2020

Děkujeme dárcům moc si toho vážím

08. 05. 2020

Moc děkujeme dárcům za příspěvky 

Příspěvky 23

Další