Rehabilitační cvičení v Klimkovicích pro Lukáše

Hroznová Lhota / Sbírku organizuje Dagmar Rybecká

sbírka byla ukončena 29.06.2020

vybráno 90 625 Kč

z cílové částky 90 000 Kč

100.69 %

Lukáš byl do svých 29 let veselý zdravý muž. Cesty osudu jsou nevyzpytatelné a všemožné zákruty se nevyhnou nikomu z nás. V červenci 2013 jel se svým kamarádem autem jako spolujezdec. Po cestě dostal epileptický záchvat a přidala se zástava srdce. Ta trvala sice méně než pět minut, ale i tak stihla napáchat velké škody.

Po příjezdu do nemocnice následovala řada vyšetření mozku a vše se jevilo v pořádku. Následně byl Lukáš převezen do FN, kde nastal zvrat. Lékaři ho uvedli do umělého spánku a po týdnu se probudil do vigilního kómatu.

Po několika měsících strávených v nemocnici jsem si vzala syna domů. Snažím se mu svou péčí pomáhat a dostat ho z nejhoršího. Lukáš absolvuje několikrát ročně neurorehabilitační programy v Klimkovicích, v Saremě Liberec a v Adeli Piešťanech s hyperbarickou komorou, kde se jeho zdravotní stav pomalu zlepšuje. Po každé rehabilitaci je vidět posun.

Při rehabilitacích a speciálních cvičeních se zaměřujeme na pohyb, aby dokázal ovládat své tělo a nebyl úplně závislý na cizí pomoci. Rehabilitační programy jsou proto velmi důležité. Dnes má Lukáš 36 let a je pořád odkázán na pomoc druhých.

Dovolte, abych Vás touto cestou požádala o pomoc ve snaze získat finanční prostředky na rehabilitaci v Klimkovicích.

Děkuji Vám za podpoření našeho příběhu. Vážím si Vaší pomoci, za kterou předem děkuji.

Dagmar Rybecká, maminka Lukáše

28. 01. 2020

Partner sbírky 1

Partnerem této sbírky je firma Livesport s.r.o.,která přispěla částkou 15650 Kč. #StrongerTogether

Příspěvky 64

Další