Rehabilitace v ADELI pro Lucku

Liberec / Sbírku organizuje Lucie Boučková

sbírka byla ukončena 13.06.2020

vybráno 37 761 Kč

z cílové částky 70 000 Kč

53.94 %

Nebýt lhostejný k okolí a podávat pomocnou ruku. Přesně tím se řídí Lucie z Liberce. A to nejen při svém povolání sociální pracovnice, ale i při začleňování lidí s hendikepem do běžného života. Přitom samotná Lucka se potýká se zdravotními problémy. Narodila se s dětskou mozkovou obrnou a levostrannou hemiparézou. Aby mohla dále pomáhat ostatním, potřebuje intenzivně rehabilitovat.

Lucka už v minulosti podstoupila rehabilitace v centru Adeli v Piešťanech, které jejímu zdravotnímu stavu velmi pomohly. Váš příspěvek pomůže dofinancovat další rehabilitační pobyt v tomto zařízení.

Milí dárci...

Přála bych si, aby se zmírnila má spasticita a třes a já tak získala větší jistotu v pohybu. Moc se mi líbí intenzivní rehabilitační plán. Zkrátka bych chtěla udělat všechno pro to, abych byla soběstačnější a samostatnější, a to za podpory výborných terapeutů.

Vím, že všechno stojí peníze a bohužel jich nemám tolik, abych si mohla další pobyt v Adeli dovolit. Pobyt na dva týdny v rozsahu cca 6 hodin terapií za den vychází na více než 3 400 EUR. Cílová částka sbírky je doplatkem, který mi ještě k dalšímu pobytu schází. Ubytování a strava bude hrazena z vlastních zdrojů.

Můj příběh

V dětství jsem prodělala dvě achiloplastiky na levé dolní končetině, operaci povolování úponů levé dolní končetiny a operaci očí. Díky těmto zákrokům, a hlavně díky péči své rodiny, jsem nyní schopna pracovat jako sociální pracovnice.

V době, kdy jsem tento obor studovala, jsem snažila pomáhat své kamarádce, která po těžké autonehodě zůstala upoutaná na lůžku. Její stav byl zpočátku beznadějný, až pobyt právě v Adeli Piešťany znamenal obrovský zvrat k lepšímu. To bylo poprvé, co jsem se setkala s tímto zařízením. Dodnes se snažím pro kamarádku, která bohužel zůstala na vozíčku, spoluorganizovat finanční sbírky.

Abych mohla dále pomáhat ostatním lidem ve svém zaměstnání, vím, že pobyt v Adeli je pro mě nutností.

Tímto prosím o jakýkoliv finanční příspěvek a děkuji všem, kteří mi tak pomohou zlepšit můj zdravotní stav.

Velmi si Vaší pomoci vážím.

Lucie Boučková

12. 02. 2020

12. 06. 2020

Děkuji!!!!!!

Jste skvělí!!

Vybráno přes 53% Pobyt v ADELI bude, a to na podzim...🥰 I díky Vám!!!
Moc jsem nevěřila tomu, že se vysbírá i polovina z cílové částky.. Covid - 19 trochu změnil plány nám všem, i mně. Nepřišlo mi vhodné oslovovat potenciální dárce o podporu, již v tak složité době. Nikdo z nás nevěděl, co bude.... Navíc vyběhlo nespočet sbírek na věci daleko potřebnější... :-)

O to víc si, ale Vaši podpory vážím a DĚKUJU!!! ❤️❤️

13. 05. 2020

Pobyt v ADELI

Děkuji Vám všem za podporu! Rehabilitační pobyt mi byl z důvodu aktuální situace s Covid - 19 přesunut na září tohoto roku. Věřím, že vše již bude dobré a nic nebude pobytu bránit. :-)

Velmi si vážím jakékoliv podpory, obzvlášť v této nelehké době.


Příspěvky 41

Další