Pomoc mamince v nouzi

Ostrava Zábřeh / Sbírku organizuje Michaela Vinárkova

Zbývá 18 dnů

vybráno 23 400 Kč

z cílové částky 60 000 Kč

39.0 %

Darovat

Mladá maminka Michaela je v invalidním důchodu a vychovává sama desetiletého syna Pavlíka. Manžel od nich odešel a nechal rodinu v nesnázích.

Zůstala jsem úplně sama na výchovu a dostala se do finančních potíží. Manžel si bohužel odnesl i velkou část vybavení, přestože to byly věci, které jsme si koupili společně. Nejvíce nám chybí pračka a lednice,“ líčí situaci Michaela.

Se synem žijí v podnájmu v družstevním bytě, příspěvek na bydlení tak bohužel nedostanou. Michaela si našla práci na zkrácený úvazek, ale stejně je to nedostačující. „Bohužel jsem onemocněla a momentálně jsem na nemocenské, takže můj příjem se zmenšil natolik, že nemám ani na zaplacení nájmu a už vůbec ne na základní zařízení do bytu,“ říká Michaela.

Finance ze sbírky jim umožní zaplacení nájmu a kauce, aby se neocitli na ulici, a dále z nich nakoupí základní věci do domácnosti.

„Mockrát vám všem, kteří mi přispějí, z velkého srdce děkuji a věřím, že se vám to v dobrém vrátí,“ obrací se na dárce Michaela.

26. 05. 2020

01. 07. 2020

Poděkování

Všem bych zase chtěla opravdu moc poděkovat za přispění, moc si toho vážím a taky přátelům, kteří nás vzali na skvělý víkend který jsme si užili a odpočinuli od starosti. Ještě jednou moc děkuji i těm kteří nám ještě přispějí. Hezký den 
11. 06. 2020

Velké poděkování dárcum

Chtěla bych strašně moc poděkovat všem, kteří jste nám dosud přispěli a snad jěště přispějete. Moc si toho vážím, jelikož sama bych to nedokázala.Zatím to je s bytem špatné, jelikož v družstevním bytě prý nedostanu příspěvek na bydlení ale pevně věřím, že se brzy najde. Ještě jednou moc děkuji Michaela

Příspěvky 38

Další