Podpořme společně hospic Bilá Holubice

Dolní Újezd / Sbírku organizuje Bílá Holubice mobilní hospicová péče z.s.

sbírka byla ukončena 26.08.2020

vybráno 140 000 Kč

z cílové částky 250 000 Kč

56.0 %

Bez bolesti a doma se svými nejbližšími. S tímto cílem vzniká nový hospic Bílá Holubice v Dolním Újezdu u Litomyšle. Pomáhat bude onkologicky nemocným, umírajícím pacientům a jejich rodinám, aby mohli prožít své dny v domácím prostředí obklopeni blízkými.

Péče probíhá 7 dní v týdnu, 24 hodin denně v okruhu 30 kilometrů od Dolního Újezdu. Aby za klienty mohli dojíždět, neobejdou se bez auta, které by chtěli pořídit s podporou dárců.

Je pro nás velmi důležitý spolehlivý automobil, kterým budeme jezdit ke klientům na návštěvy a využívat ho i k rozvozu zdravotnických pomůcek, jakou jsou polohovací lůžka, WC křesla či chodítka,“ říkají zdravotní sestry Ladislava Částková a Barbora Plíhalová, které za mobilním hospicem stojí.

Bílá Holubice

Jsme vznikající domácí hospic. Nabízíme zdravotní, sociální a duchovní péči o onkologicky nemocné a umírající klienty v jejich domácím prostředí. Jsme nezisková organizace a nemáme tedy smlouvy s pojišťovnami. Naše péče je hrazena částečně pečujícími rodinami a z větší části sponzorskými dary.

Hlavním záměrem domácího hospice je navrátit péči o vážně nemocné umírající klienty do jejich domácího prostředí, umožnit rodinám postarat se o své blízké a zajistit umírajícím důstojné prožití posledního období života.

Děkujeme za Vaši podporu.

Webové stránky

Facebook

27. 05. 2020

21. 08. 2020

Děkujeme všem dárcům,kteří finančně přispěli na naší sbírku na automobil  pro domácí hospic a též  nadaci znesnáze21, díky které mohla sbírka vzniknout.

Velké díky 

Bára a Laďka

Partner sbírky 1

Partnerem této sbírky je firma Livesport s.r.o.,která přispěla částkou 40000 Kč. #StrongerTogether

Příspěvky 130

Další