Léčba kmenovými buňkami pro TÁTU

Praha 4 / Sbírku organizuje Kateřina Pešánová

Zbývá 41 dnů

vybráno 86 263 Kč

z cílové částky 276 500 Kč

31.2 %

Darovat

Přátelé, kamarádi!

Na fotce vidíte mě a mého tátu. Jsem tam jen já, protože jsem pravděpodobně poslední z rodiny, kdo v tátu věří. 😢 Táta prodělal mrtvici na levé straně těla. Od té doby sedí v křesle, celý den kouká jen na TV a já už kolem něj chodím 10. rok 😢. Před půl rokem jsem zjistila, že by mu bylo možné implementovat kmenové buňky a tím ho vrátit zpět do původního stavu. (Zpátky!) 

Absolvovali jsme konzultaci, kde nám řekli, že by to u něj bylo možné. Strávil by tři měsíce v lázních a do roka, kdy by aktivně zapojil své síly, by mohl být zase úplně samostatný. 

Táta pracoval celý život a nasadil si na sebe víc povinností, než dokázal utáhnout. Pracoval pro velké firmy, neznal dovolenou, dokud ho to úplně nevysálo. Ráda bych mu jeho oběť vynahradila.

Jsem schopna nabídnout např. návrh originálního designu, loga pro firmu případně tvorbu originálního uměleckého díla, které by se dalo např. vydražit jako revanž. Také by si třeba mohla nějaká firma odečíst dar z daní. 

Léčba kmenovými buňkami stojí 300 tis. Kč, ekvivalent 12000 €. Spolupracuje se na ní se zahraničím. Pokud by se nějaké řešení našlo, budeme já i celá rodina neskutečně vděční.🤧

Zbývá nám 276 500 Kč. Sbírka bude otevřena ještě tři měsíce.

Pokud by se částku nepodařilo vybrat, pokusili bychom se dát dohromady alespoň 50 tis. Kč na aplikaci Intravenozní laserové terapie na stejné Klinice Cellthera. 

Děkuji za pomoc! 🙂

06. 08. 2020

Příspěvky 77

Další