Léčba kmenovými buňkami pro mladou maminku

Horní Slavkov / Sbírku organizuje Helena Irmanová

sbírka byla ukončena 24.06.2020

vybráno 437 983 Kč

z cílové částky 426 000 Kč

102.81 %

Mladá maminka Soňa utrpěla ve svých 43 letech cévní mozkovou příhodu. Její manžel tou dobou bojoval s rakovinou. Tři měsíce po úrazu své ženy nemoci bohužel podlehl. Zůstal tady jejich malý syn (5 let), o kterého se stará Sonina sestra Helena. Velkou nadějí je léčba kmenovými buňkami.

„Lékaři nad sestrou zlomili hůl, říkali, že už nikdy nebude chodit, že zůstane ležák a na sociálním lůžku. S tím jsme se odmítli smířit,“ říká Helena, která tento nelehký boj odmítla vzdát.

Momentálně je Soňa v zařízení REHOS Nejdek, kde dělá díky své píli a šikovným a příjemným fyzioterapeutkám veliké pokroky. Společně poctivě cvičí a rehabilitují.

Díky regenerativní laserové terapii a léčbě kmenovými buňkami má šanci se uzdravit.Tato metoda však není hrazena pojišťovnou, vše musí pacienti platit ze svého. Nejbližší klinika, která léčbu provádí, je ve Vídni.

Helena má velkou motivaci peníze pro svou sestru získat: „Moc si přeji splnit jejímu synkovi přání, aby se mu domů vrátila uzdravená maminka.Pevně věřím, že se Soni stav po léčbě, která může trvat i několik let, zlepší natolik, že jednoho dne už nebude potřebovat mou podporu a bude moct ve zdraví sledovat, jak její dítě vyrůstá.“

29. 04. 2020

22. 06. 2020

Velký dík Vám všem!

Děkujeme REHOS Nejdek za perfektní práci při rehabilitacích, profesionálnímu přístupu personálu kolem paní ředitelky Olgy Pištejové, internetové televizi MVTV.cz, členům FB skupiny Horní Slavkov ve fotografii, dárcům, kteří přispěli a firmě Livesport s.r.o. za jejich dar, bez nichž bychom tak brzy do cíle nedošli. Moc si toho vážíme.

Prostředky vybrané nad cílovou částku budou použity na následné rehabilitace, kompenzační pomůcky a speciální doplňky stravy pro Soňu.

Helena Irmanová

Partner sbírky 1

Partnerem této sbírky je firma Livesport s.r.o., která přispěla částkou 113 380 Kč. #StrongerTogether

Příspěvky 469

Další