Léčba kmenovými buňkami pro mladou maminku

Horní Slavkov / Sbírku organizuje Helena Irmanová

Zbývá 57 dnů

vybráno 226 620 Kč

z cílové částky 426 000 Kč

53.2 %

Darovat

Mladá maminka Soňa utrpěla ve svých 43 letech cévní mozkovou příhodu. Její manžel tou dobou bojoval s rakovinou. Tři měsíce po úrazu své ženy nemoci bohužel podlehl. Zůstal tady jejich malý syn (5 let), o kterého se stará Sonina sestra Helena. Velkou nadějí je léčba kmenovými buňkami.

„Lékaři nad sestrou zlomili hůl, říkali, že už nikdy nebude chodit, že zůstane ležák a na sociálním lůžku. S tím jsme se odmítli smířit,“ říká Helena, která tento nelehký boj odmítla vzdát.

Soňa poctivě cvičí a rehabilituje a díky regenerativní laserové terapii a léčbě kmenovými buňkami má šanci se uzdravit. Tato metoda však není hrazena pojišťovnou, vše musí pacienti platit ze svého. Nejbližší klinika, která léčbu provádí, je ve Vídni.

Helena má velkou motivaci peníze pro svou sestru získat: „Moc si přeji splnit jejímu synkovi přání, aby se mu domů vrátila uzdravená maminka. Pevně věřím, že se Soni stav po léčbě, která může trval i několik let, zlepší natolik, že jednoho dne už nebude potřebovat mou podporu a bude moct ve zdraví sledovat, jak její dítě vyrůstá.“

29. 04. 2020

Příspěvky 335

Další