Handbike pro neuvěřitelnou mamku Lucku

Praha / Sbírku organizuje Zbyněk Roboch

sbírka byla ukončena 19.06.2020

vybráno 342 644 Kč

z cílové částky 250 000 Kč

137.06 %

Tenhle příběh je o Lucce Gachi. Je jí 44 let a je maminkou pěti dětí.

Před pár lety jí praskla aorta, musela tak okamžitě podstoupit 6hodinovou operaci, při které jí tým lékařů od sv. Anny v Brně zachránili život. Bohužel se nepodařilo zachránit cévní zásobení míchy a došlo k nevratnému poškození a ochrnutí nohou.

Do té doby pracovala Lucka jako zdravotní sestra na ARO v Třebíčské nemocnici a pro svou práci, stejně jako pro rodinu, doslova žila. I po této události myslí v první řadě na ostatní. Je to neuvěřitelný človíček a hlavně skvělá mamka… vždy usměvavá a nabitá energií.

Žije aktivně, a proto bychom pro ni chtěli vybrat peníze na handbike. Speciálně upravené kolo na ruční pohon ji umožní sportovat hendikepu navzdory!

Možná vám je Lucčina tvář povědomá. Mohli jste ji například vidět vloni v rámci benefičního večera pořadu StarDance pro Paraple, kde zazářila vedle Dany Batulkové, Natálie Otáhalové a Matouše Rumla.

Já a lidé, kteří měli to štěstí a dostali se do blízkosti téhle úžasné holky, si jsme na sto procent jistí, že si Lucka pomoc zaslouží a bude si ji vážit. Pro nás relativně drobná pomoc dokáže naplnit jeden z Lucčiných snů.

Vážíme si vaší pomoci. Děkujeme,

Zbyněk Roboch, Petra Stárková a další

20. 03. 2020

03. 06. 2020

MOC DĚKUJEME. PODÍVEJTE SE NA CO JSTE PŘISPĚLI A JEŠTĚ MŮŽETE PŘISPĚT

❤️  Dobrý den všem. Chci Vám moc poděkovat, jste skvělí.

Pomohli jste Lucce splnit jeden z jejích snů a to sen o handbiku. Díky tomu, že se vybralo prostředků více, rádi bychom, aby si Lucka mohla za penízky navíc pořídit přídavný motor pro její stávající mechanický vozík.

K pořízení přídavného motoru chybí ještě zhruba 20 000 Kč. Dáme to ještě?

Myslíte, že to ještě do konce sbírky dáme? Budeme rádi, když budete vědět, na co jste konkrétně přispěli. Zde je specifikace handbiku:

Terénní handbike Alois Praschbergertyp: SPEEDBIKE “COMP CC Suspension Powerbike”Terénní provedení handbiku s odpruženou zadní stavbou a přídavným elektromotorem Powerbike. Akumulátor 36V s kapacitou 24,5 Ah. Barva vidlic černá, barva rámu oranžová RAL 2009. Řazení Shimano XT - 3x10 převodů, ovládání řazení a brzd z úchopů, hydraulická kotoučová brzda s účinkem na přední kolo, hydraulické kotoučové brzdy pro zadní kola. Rozměr kol 26“, rychloupínací mechanismus zadních kol. Antidekubitní podložka.

Cenová kalkulace:

Základní cena: 219 700 Kč, Sleva: 6%, Cena po slevě: 206 518 Kč bez DPH Celková cena: 249 887 Kč s DPH 21%

Cena přídavného motoru je: 94 500 Kč

24. 05. 2020

Jste báječní, díky!

 👏 Jste skvělí. Chci moc poděkovat více jak PĚTI STŮM z vás, kteří pomohli a přIspěli na HANDBIKE PRO LUCKU. Hlavně tento víkend je pro mne neuvěřitelný. Je pro mne povzbuzením, že je to s námi lepší, než jsem doufal. Je pro mne nábojem, je pro mne nadějí...VŠEM MOC VELKÉ DÍKY! ❤️
17. 05. 2020

Článek a videohovor s Luckou na TN.cz

Děkuji Denise Dvořákové z TN.cz za článek a videohovor s Luckou

16. 05. 2020

Krásný rozhovor s Luckou od protinožců z Austrálie

Díky české komunitě v Sydney za natočení rozhovoru s Luckou. Milý rozhovor si poslechněte na Spotify podcastu.

Díky za podporu :-)

22. 04. 2020

Nová skupina na Facebooku

Díky všem za pomoc. Založili jsme facebookovou skupinu https://www.facebook.com/groups/pomocLucce, kde se dozvíte vše aktuální ke sbírce. Moc si všech darů vážíme.

24. 03. 2020

Moc děkuji, že pomáháte i v této nelehké době.

Moc děkuji, že i v této nelehké době pomáháte plnit sen někomu, kdo si to zaslouží. Podařilo se mi najít odkaz na video, kde Lucka společně s Danou Batulkovou, Natálií Otáhalovou a Matoušem Rumlem pomáhali sbírce pro Paraple. Video ze Stardance

Příspěvky 748

Další