Handbike pro neuvěřitelnou mamku Lucku

Praha / Sbírku organizuje Zbyněk Roboch

Zbývá 75 dnů

vybráno 29 327 Kč

z cílové částky 250 000 Kč

11.73 %

Darovat

Tenhle příběh je o Lucce Gachi. Je jí 44 let a je maminkou pěti dětí.

Před pár lety jí praskla aorta, musela tak okamžitě podstoupit 6hodinovou operaci, při které jí tým lékařů od sv. Anny v Brně zachránili život. Bohužel se nepodařilo zachránit cévní zásobení míchy a došlo k nevratnému poškození a ochrnutí nohou.

Do té doby pracovala Lucka jako zdravotní sestra na ARO v Třebíčské nemocnici a pro svou práci, stejně jako pro rodinu, doslova žila. I po této události myslí v první řadě na ostatní. Je to neuvěřitelný človíček a hlavně skvělá mamka… vždy usměvavá a nabitá energií.

Žije aktivně, a proto bychom pro ni chtěli vybrat peníze na handbike. Speciálně upravené kolo na ruční pohon ji umožní sportovat hendikepu navzdory!

Možná vám je Lucčina tvář povědomá. Mohli jste ji například vidět vloni v rámci benefičního večera pořadu StarDance pro Paraple, kde zazářila vedle Dany Batulkové, Natálie Otáhalové a Matouše Rumla.

Já a lidé, kteří měli to štěstí a dostali se do blízkosti téhle úžasné holky, si jsme na sto procent jistí, že si Lucka pomoc zaslouží a bude si ji vážit. Pro nás relativně drobná pomoc dokáže naplnit jeden z Lucčiných snů.

Vážíme si vaší pomoci. Děkujeme,

Zbyněk Roboch, Petra Stárková a další

20. 03. 2020

24. 03. 2020

Moc děkuji, že pomáháte i v této nelehké době.

Moc děkuji, že i v této nelehké době pomáháte plnit sen někomu, kdo si to zaslouží. Podařilo se mi najít odkaz na video, kde Lucka společně s Danou Batulkovou, Natálií Otáhalovou a Matoušem Rumlem pomáhali sbírce pro Paraple. https://www.facebook.com/NemocniceTrebic/videos/1298089477045243/?t=14

Příspěvky 56

Další