Solidarita s rodinou Urbaniecových po tragické smrti otce

Petrovice u Karviné / Sbírku organizuje Adam Michalski

sbírka byla ukončena 22.05.2020

vybráno 852 702 Kč

z cílové částky 500 000 Kč

170.54 %

Děkujeme za obrovskou vlnu solidarity.💛 Půl milionu korun se podařilo vybrat za necelých 16 hodin. Přispívat můžete i dále. Veškeré peníze půjdou přímo k rodině a pomohou jí vypořádat se s výpadkem příjmů živitele a pokryjí náklady na vzdělávání chlapců.

Přátelé, kamarádi,

Dne 19.4.2020 nás všechny zasáhla tragická událost. Ač se to příčí rozumu a naše srdce to nejsou schopná vstřebat, Renek Urbaniec již není mezi námi. Zemřel na následky nehody, která se stala během cyklistického výletu v Beskydech, při sportu, který tak bezmezně miloval.

Neopustil jenom nás, ale hlavně svou milovanou rodinu, manželku Káju a syny Marka a Martínka. Uvědomujeme si, že rodině Renka nic nenahradí. Nicméně bychom Vás všechny rádi touto formou oslovili a požádali o poskytnutí finančníhopříspěvku, který snad pomůže zmírnit těžkou dobu, která rodinu bezpochyby čeká.

26. 05. 2020

30. 04. 2020

Jsme dojatí...

Všem dobrým lidem, kteří přispěli do sbírky děkujeme! Vaše solidarita nás v těchto těžkých, smutných dnech překvapila, dojala. Přejeme každému z Vás, ať právě Vaše svíčka života hoří ještě hodně dlouho. 

Kája se syny Marečkem a Martínkem

Příspěvky 322

Další