Skládací elektrický vozík pro Šárku

Liberec / Sbírku organizuje Šárka Svobodová

sbírka byla ukončena 09.08.2020

vybráno 74 317 Kč

z cílové částky 70 659 Kč

105.18 %

Čtyřiatřicetiletá Šárka se narodila s vrozenou vadou pohybového a nosného aparátu. Jedná se o nemoc kloubů a svalů. Od dětství podstoupila řadu operací a později se objevilo také autoimunitní onemocnění. Šárčin zdravotní stav se bohužel stále zhoršuje. Velkou pomocí by proto byl skládací elektrický vozík.

„Vozík by usnadnil život nejen mně, ale také mé mamince, která o mně pečuje. Vozík jsem si mohla vyzkoušet a je strašně fajn, že se dá složit jako kočárek, což je na cestování super,“ popisuje nadšeně Šárka.

Pro mladou ženu je to také krok k samostatnosti. Nyní je totiž odkázaná na druhé. S vozíkem by zvládla dojet sama k lékařům, do lékárny nebo třeba do obchodu.

„Žiju jen s maminkou, která má v současné době v péči mou neteř, takže naše finanční situace nám nedovoluje si vozík koupit. Pokud se někdo rozhodne přispět, budu opravdu moc vděčná. Vím, že mi vozík hodně pomůže a ulehčí mi alespoň trochu život,“ říká Šárka a dárcům posílá velké poděkování.

03. 08. 2020

05. 08. 2020

Sbírka den druhý a je vybráno téměř 55 tisíc z 70 659❤️❤️❤️Strašně moc všem děkuju❤️❤️❤️

04. 08. 2020

Poděkování

Vážení dárci je to neuvěřitelné včera večer se sbírka spustila a dnes je tam téměř polovina nasbíraná na vozík.Chtěly bychom vám s mojí maminkou moc,moc,moc poděkovat opravdu si toho z celého srdce vážíme.Vůbec nemáme slov jste skvělý lidičky děkujeme Šárka a Ilona

Příspěvky 74

Další