Pro Nový život. Cesta za snem být rodinou

Radnice u Rokycan / Sbírku organizuje Simona Doležalová

sbírka byla ukončena 17.07.2020

vybráno 2 000 Kč

z cílové částky 70 000 Kč

2.86 %

Tak to jsme my – Simona (35 let) a Lukáš (37 let). Tvoříme tak trochu „jiný" partnerský pár, než je ve většinové společnosti běžné, a rádi bychom byli kompletní rodina.

Já, Simona, jsem od dětství na invalidním vozíku, z důvodu vzácného onemocnění SMA (spinální muskulární atrofie). Přesto všechno se snažím žít co nejplnohodnotnější život, i když přiznávám, není to vždy jednoduché. Spolu se svým partnerem Lukášem, který je se mnou doma a pečuje o mě, jelikož potřebuji 24hodinovou péči, plánujeme založit rodinu. 

Nejprve jsme se o miminko pokoušeli přirozenou cestou. Když se to nedařilo, obrátili jsme se o pomoc na centrum asistované reprodukce. Tam se přišlo na to, že se mi samotná vajíčka, ani s pomocí hormonální léčby, netvoří. A tak jedinou nadějí na vlastní dítě je podstoupení léčby s darovanými vajíčky v centru asistované reprodukce.

Tato cesta je však vysoce finančně nákladná. Část financí uhradíme z darů nadací, část máme našetřenou a o zbylou část bychom rádi poprosili Vás. Věříme, že i s Vaší pomocí se nám náš sen o kompletní rodině podaří uskutečnit.

Za jakýkoliv dar předem z celého srdce děkujemea přejeme všem pevné zdraví.

S úctou,

Simona a Lukáš

17. 04. 2020

26. 05. 2020

Poděkování

Děkujeme všem dosavadním dárcům za jejich příspěvky a milé vzkazy, které nám dodávají naději.

Věříme, že se částku podaří získat, s reprodukčním centrem jsme již v kontaktu a věříme ve šťastné zítřky... :-)

Ještě jednou velké díky,

Simona a Lukáš

Příspěvky 6