Onkologicky nemocná Pavlína potřebuje být mobilní
Onkologicky nemocná Pavlína potřebuje být mobilní
Vybráno 12 255 Kč z 100 000 Kč
Zbývá -830 dnů
Sbírka byla ukončena 28. října 2022
Než má nemoc začala, tak jsem pracovala jako číšnice v restauraci. Bohužel, osud tomu chtěl jinak a s rakovinou bojuji již podruhé. Poprvé jsem jí měla v roce 2015, kdy léčba proběhla úspěšně, ale štěstí mi nepřálo a je to tu zas. V červnu mi diagnostikovali rakovinu obou plic a pánve.
Momentálně tak bydlím u maminky, která se též stará o mou mladší sestru Báru, která je po léčbě akutní leukémie. Díky mé nemoci mám problémy s chůzí.
Automobil mi pomůže k odvozu do nemocnice a s dalšími potřebnými věcmi, a i jako doprava na výlety, k rodině a k dalším nezbytným činnostem.
Před nemocí jsem byla hodně aktivní, věnovala jsem se tenisu a běhu, ani jedno z toho teď bohužel není možné. Prosím, pomozte mi opět být mobilnější a nebýt upoutaná na jedno místo.
Za jakýkoli dar vám budu moc vděčná.
Sbírku již podpořilo 27 dárců
300 Kč — Anonymní dárce před 2 lety
„Přeji hodně sil a zdraví “
500 Kč — Dan Husák před 2 lety
„Jste silná, přejeme hodně sil a brzké uzdravení 🍀“
300 Kč — Veronika před 2 lety
„Pavlinko jsi velká bojovnice... mam tě ráda..“
1 000 Kč — Alena Phamová před 2 lety
„Přeji ti hodně sil do života hodne štěstí a lásky kterou pravé tet potřebuješ držím palečky a doufám ze na ten vozíček vy zbyras částku kterou po trebuješ “
373 Kč — Monika před 2 lety
„Věřím Pavlí že to zvládneš jsi silná “
500 Kč — Denisa Turtakova před 2 lety
„Držím palce!❤️“
251 Kč — Anonymní dárce před 2 lety
„Přeji uzdravení 🙏“
40 Kč — Anonymní dárce před 2 lety
500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety
„Hodně sil Pavlíno a hlavně zdraví “
252 Kč — Jana před 2 lety