Maratonci pomáhají Hospici Sv. Jiří

Cheb / Sbírku organizuje Hospic Sv. Jiří, o.p.s.

sbírka byla ukončena 20.07.2020

vybráno 100 000 Kč

z cílové částky 100 000 Kč

100.0 %

Když se propojí sport s pomocí druhým, vznikají vždycky úžasné a smysluplné věci. Věříme, že v tomto duchu se rozběhne i Tak trochu jiný Poutní maraton. Běžci se mohou registrovat dobrovolným startovným skrze tuto sbírku. Celý výtěžek poputuje Hospici Sv. Jiří.

Poutní maraton organizovaný Farní charitou Cheb, Běžeckou školou Miloše Škorpila a Římskokatolickou farností Cheb se uskuteční 20. června 2020. Zapojit se tentokrát můžou nejen sportovci, ale i příznivci, kteří nemohou ven třeba kvůli svému zdraví. Díky online přenosu budou moct fandit z pohodlí domova a sledovat běh ultramaratonce Miloše Škorpila a dalších účastníků. A jako poděkování poslat třeba malý příspěvek. Více informací včetně registrace najdete ZDE.

Jak bude příspěvek pomáhat?

Díky vaší podpoře bude možné uskutečnit nákup zdravotnického materiálu, léků a kompenzačních pomůcek pro klienty hospice na Chebsku a Tachovsku.Částka 100 000 korun nám pomůže pokrýt výdaje za tento materiál na celý půlrok!

O Hospici Sv. Jiří

Hospic nabízí zdravotní, psychickou, sociální a duchovní péči a podporu umírajícím a jejich rodinám. Cílem je, aby ti, kteří si to přejí, mohli závěr svého života prožít se svými nejbližšími v domácím prostředí tak, že toto období budou vnímat jako přirozenou a smysluplnou součást svého života.

Více o činnosti najdete na webových stránkách.

20. 05. 2020

Partner sbírky 1

Partnerem této sbírky je firma Livesport s.r.o.,která přispěla částkou 38 100 Kč. #StrongerTogether

Příspěvky 80

Další