Když jsou princezny nemocné ...

Když jsou princezny nemocné ...
Vybráno 72 788 Kč z 60 000 Kč
Zbývá -1840 dnů
Sbírka byla ukončena 06. dubna 2020
S manželem jsme vždycky chtěli velkou rodinu. Narodily se nám tři holčičky. Až do loňského roku bylo vše tak, jak má být…V květnu 2019 byla naší čtyřleté Pátě diagnostikována akutní leukémie, přidalo se těžké astma. Strávily jsme několik týdnů na kyslíku v Nemocnici v Motole.
Zdravotní stav dcerky je stále nestabilní v akutní fázi. Léčba standardně nezabírá a vzhledem ke špatné imunitě trpí horečkami a opakovanými záněty průdušek, užívá antidepresiva. S dcerkou jsme dlouhodobě hospitalizovány v nemocnici a o další dvě dcery se stará celodenně manžel.
V tomto těžkém období přišla další rána. Nejstarší šestileté Natálce byly zjištěny novotvary v nožičce, bude se muset podrobit náročné operaci. Nejmladší dvouletá Valerie trpí onemocněním jater a před několika týdny jí byl diagnostikován autismus. Obě dcery navíc trpí psychickým odloučením...
Je pochopitelné, že nás péče o nemocné dcery stojí mnoho času i úsilí. Finance máme vzhledem k situaci velmi omezené. Rádi bychom tímto způsobem získali nezbytné prostředky na nákup léků nehrazených pojišťovnou, cystostatik, nízkobakteriální stravy a hygienických potřeb, které dcery nutně potřebují v souvislosti se svým zdravotním stavem.
Děkujeme Vám všem a držte nám palce. Ačkoliv občas docházejí síly, věřím, že to i s Vaší pomocí zvládneme!
Mamka Andrea
Pomáháme dál!
DÍKY obrovské podpoře dárců se podařilo vybrat za jeden víkend 30 tisíc korun! Tato částka uleví na 2,5 měsíce rodinnému rozpočtu. Mohou si díky ní dovolit nákup léků nehrazených pojišťovnou a dalších potřeb nezbytných pro správný průběh léčby.
Patrička se nyní vrátila domů z nemocnice, kde podstoupila odběr kostní dřeně. Kvůli oslabené imunitě musí dodržovat náročná pravidla hygieny a stravování. Jen nízkobakteriální strava pro holčičku stojí každý měsíc 10tisíc korun. Jídlo je speciálně upravené a musí být do 24 hodin spotřebované.
Princezny potřebují v této rizikové době dvojnásobnou pomoc. Cílová částka byla proto navýšena na 60 tisíc korun. Vybrané finance půjdou na nákup speciální stravy, plenek, prášku na praní nebo sanytolu na podlahu.
Doprovodné odkazy
Sbírku již podpořilo 124 dárců
100 Kč — Anonymní dárce před 5 lety
300 Kč — Anonymní dárce před 5 lety
500 Kč — Anonymní dárce před 5 lety
500 Kč — Anonymní dárce před 5 lety
200 Kč — Anonymní dárce před 5 lety
200 Kč — Anonymní dárce před 5 lety
10 000 Kč — Anonymní dárce před 5 lety
„Přeji hodně sil ♥ “
3 000 Kč — Anonymní dárce před 5 lety
„Přejeme Vám, holčičky, i celé Vaší rodině jenom zdraví a doufáme, že to nejhorší máte již za sebou :-)“
400 Kč — Manželé Krajňákovi před 5 lety
200 Kč — Anonymní dárce před 5 lety