Ať neskončíme na ulici...

Praha 3 / Sbírku organizuje Jana Chýňavová

Zbývá 13 dnů

vybráno 7 200 Kč

z cílové částky 42 250 Kč

17.04 %

Darovat

Náš příběh se možná nebude zdát tak naléhavý jako příběhy ostatních, které zde vidím a jsem si toho vědoma - jsme všichni zdraví a nikdo z nás není žádný hrdina... Nicméně pro nás je problém stejně naléhavý... jen trochu jinak.

Již 5 let žiji sama s dvěma dětmi (no, teď už puberťáky). Celé ty roky jsme tak nějak dokázali přežít téměř bez pomoci. Samozřejmě byly chvíle, kdy to bylo velice obtížné, ale našli se přátelé, kteří mohli a také pomohli (ať už finančně nebo psychicky), za což jsem velice vděčná. 

Nyní jsme ovšem v situaci, kdy to sami nezvládneme a bohužel aktuálně z řad přátel není možná finanční pomoc ani půjčka. 

Proto jsem se rozhodla zkusit tuto cestu. Škoda, že jsem tyto stránky nenašla dřív...

Musíme se odstěhovat z bytu, který bude majitel rekonstruovat a pronajímat za mnohem větší sumu než byl náš nájem. Máme vybraný jiný byt k pronájmu, ale kauce a nájem dopředu (vybíraná částka) je pro mne obrovská suma, kterou nedokážu dát najednou dohromady a byt je volný od 1.4.2020... 

Pokud by se podařilo částku sehnat prostřednictvím sbírky do konce března, jsme zachráněni! Čím dříve, tím ještě lépe... Já se samozřejmě i nadále pokouším situaci vyřešit sama, ale mám velkou obavu, že se mi to prostě nepodaří...

Moc všem děkuji za jakoukoliv pomoc a kdo nemůžete přispět, držte nám prosím aspoň palce, ať se to podaří.

Jana, Ondra a Eliška

19. 03. 2020

Příspěvky 7