Registrace uživatelského účtu

Stojíte na úplném startu na cestě za pomocí! Než se začnete věnovat samotnému založení sbírky, musíte si vytvořit uživatelský účet. K registraci je nezbytná platná e-mailová adresa. Uživatelský účet slouží pro vzájemnou komunikaci s týmem znesnáze21.

Vyplnění žádosti o založení sbírky

Po registraci už nic nebrání tomu začít vyplňovat žádost o založení sbírky. Rozpracovanou žádost si můžete průběžně ukládat a kdykoliv se k ní vrátit. Celou dobu vás budeme formou nápovědy navigovat, abyste se vydali správným směrem.

Ověření

V momentě, kdy bude vaše žádost o založení sbírky kompletní, ji odešlete pracovníkům znesnáze21 k ověření. Ti provedou kontrolu úplnosti vyplnění a zkontrolují její soulad s Dvanácterem pro založení sbírky.

Spuštění

Pokud bude při ověření vše v pořádku, dostanete od nás zelenou a vaši sbírku spustíme. Úspěšnost je spojena s vhodnou propagací. Pro zdárnou realizaci a naplnění stanoveného cíle jsme pro vás připravili Tipy pro úspěšnou sbírku.

Ukončení sbírky

Do dvou pracovních dnů od skončení sbírky vám zašleme Smlouvu o poskytnutí nadačního příspěvku. Smlouvu je nutné BUĎ podepsat s úředně ověřeným podpisem a odeslat na adresu Nadačního fondu pomoci, Boleslavova 43/11, 140 00 Praha 4., NEBO podepsat uznávaným elektronickým podpisem a poslat na adresu info@nfpomoci.cz, NEBO poslat pomocí datové schránky, ID herfp6u.

Zaslání finančních prostředků

Vybrané peníze vám budou zaslány ponížené o poplatek ve výši 3,946685 %. Nadačnímu fondu pomoci, který znesnáze21 provozuje, NIC nepropadá! Peníze jsou zasílány zpravidla na účet, a to nejpozději do 30 dní od podpisu Smlouvy o poskytnutí nadačního příspěvku.

Zpětná vazba

Dárci jsou ti, kteří pomohli vaší sbírce vystoupat vzhůru a zaslouží si zpětnou vazbu. Nezapomeňte jim poděkovat a sdílet s nimi, kde konkrétně jejich příspěvek pomohl.

< zpět